Ми створили цей розділ, щоб надати інформацію про найважливіші новини та події, які з’являться в digital-маркетингу галузі. Також тут будуть розміщені доповіді з усіх конференцій та тренінгів, в яких WhitePress Ukraine буде брати участь чи виступати медіа-партнером.

Крім того, ви знайдете інтерв’ю та інформацію про всі суттєві зміни, які готує для своїх користувачів Google. Ми також будемо повідомляти вас про інші новини, які мають значний вплив на контент-маркетинг, SEO та еPR.

 

Насолоджуйтесь читанням!

 

Новини та події
Імпорт та експорт статей у Word з оригінальним форматуванням

На панелі WhitePress® з’явилась ще одна функція, яка на перший погляд здається несуттєвою, але насправді вона значно полегшить роботу користувачів нашої платформи. Раніше для розміщення тексту статі рекламодавцям потрібно було копіювати її вміст у відповідні поля на панелі та форматувати його вручну, на що витрачалося багато часу.

SEO під час коронавірусу: які інструменти стали безкоштовними

Пандемія коронавірусу мотивує багатьох підприємців бути соціально відповідальними, і наша галузь не є виключенням. У цій статті мова піде про ініціативи різних компаній, які пропонують безкоштовні сервіси для SEO. Для нас, користувачів, це чудовий спосіб не лише заощадити, але й відкрити для себе нові корисні інструменти, на тестування яких раніше не було ресурсів.

Вимоги до порталів для видавців у WhitePress® Ukraine – квітень 2020

За допомогою платформи WhitePress ви зможете публікувати контент на понад 14500 різних вебсайтах. Зокрема, це портали з Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Румунії, України, Великобританії та Росії, а також менш популярні нішеві блоги. Для підвищення якості нашої пропозиції ми вирішили внести зміни до наших вимог до якості вебсайтів від квітня 2020 року. У цій статті ми розповімо про фактори, які можуть стати причиною відмови від порталу або які впливають на визначення ознак низької якості вебсайту. Також, ми узагальнили останні якісні зміни та пояснили процес перевірки вебсайтів від квітня 2020 року.

Віддалена робота під час коронавірусу: необхідні інструменти та ефективні методи

Як організувати ефективну віддалену працю під час епідемії коронавірусу? Як контролювати власну ефективність і запобігти її зниженню? Пропонуємо скористатись представленими інструментами та методами для забезпечення ефективного функціонування компанії.

Як заробляти більше з сервісом WhitePress® – 11 порад для видавців

Ми запитали клієнтів платформи про те, чого вони очікують від видавців і що для них є вигідною пропозицією. На підставі їхніх відповідей ми зібрали цінні вказівки та розділили їх на 11 найважливіших пунктів. Інформація щодо кількості користувачів і параметрів SEO є дуже важливою, але виявляється, що деякі клієнти шукають нестандартних пропозицій та звертають увагу на швидкість публікації матеріалу.

Понад 17500 порталів, 13400 інфлюенсерів та 60 копірайтерів. Одна платформа.
Реєстрація